Dienos horoskopas

Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų

Sužinok kas tavęs laukia šiandien! Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų.

Avinas

Gali kilti nesusipratimų su asmenimis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, reikalo plėtra. Jūsų galimybės gali būti apribotos. Nebūkite tikri, kad neklystate vertindami kieno nors klaidas ar dorybes, nuopelnus, nusižengimus. Geriau neteisti.

Tauras

Tai nepalankus metas profesinei veiklai, galite priimti žalingą sprendimą ar padaryti lemtingų klaidų, kurios lems ir nuostolius, pakenks karjerai. Būkite pasiruošę, kad reikalai pakryps nenumatyta, netikėta linkme.

Dvyniai

Itin nestabilus laikas, kada sunku numatyti įvykių eigą, savo bei kitų veiksmų rezultatus, taigi jei nemėgstate staigmenų, mažiau planuokite ir neteks nervintis, kad kas nors sugriūva lyg kortų namelis. Stebėkite jus supančius žmones, mėginkite suvokti, su kuo jums ne pakeliui.

Vėžys

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, niūrokoms mintims ir nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, nesivelkite į ginčus, nepatikėkite svetimiems savo paslapčių, pinigų arba atsakingų dokumentų. Pasistenkite daugiau laiko skirti poilsiui, atsipalaidavimui.

Liūtas

Dvilypė diena, kada geri norai atveda į aklavietę. Nesiveržkite imtis naujų darbų, nesižavėkite siūlomais naujais projektais ar paaukštinimu. Reikia laiko, kad suprastumėte, ar jums to reikia.

Mergelė

Pasitenkinkite mažais dalykais, nieko nesiekite jėga. Būkite atidūs atlikdami kasdienes užduotis, jei saugote savo darbo vietą: dėl šios dienos klaidų galite jos netekti ar būti perkelti į žemesnes pareigas.

Svarstyklės

Ne pati geriausia diena tvarkyti skubius bei svarbius reikalus. Tardamiesi, žadėdami būkite tikri, kad tikrai galėsite įgyvendinti. Mažiau klausykitės svetimų nuomonių: liksite suklaidinti.

Skorpionas

Negeras laikas avantiūroms, nežaiskite su likimu, nes sėkmė paskutinę akimirką gali atgręžti nugarą. Laikas stabtelėti, imkitės tik einamųjų reikalų. Naujovėms irgi nepalankus metas: problemų kils, net jei viską esate apgalvoję, apskaičiavę.

Šaulys

Į viską reaguokite ramiai: nereikia labai sureikšminti išgirstų pagyrimų, kaip ir kritikos, naujienų. Galimi netikėtumai tiek bendraujant su bendradarbiais, tiek su artimaisiais, vaikais, mylimu asmeniu.

Ožiaragis

Nesusipratimų, apmaudžių apsirikimų metas, nenustebkite, jei kas nors pastebės ar primins jūsų trūkumus, klaidas. Tiesa, neskubėkite priimti pagalbos, nes galite pakliūti į priklausomybę nuo padėjusio asmens.

Vandenis

Paradoksalus laikas: būsite visai šalia tiesos, bet paskutinę akimirką pasuksite klaidingu keliu, jūs arba partneriai. Tad sveikiau jūsų veiklai, kišenei, taip pat ir santykiams su artimaisiais nepriimti atsakingų sprendimų.

Žuvys

Neskubėkite patikėti, sutikti, kaip ir atsisakyti, nusisukti, nors galite susidurti su įvairiausiais nesmagumais, psichologiniu spaudimu. Kad ir ką išgirsite, patirsite, nesikarščiuokite, nespręskite nesusipratimų agresyviai.


vytautus.com įspėja: norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė informacija. Aprašymai čia pateikti atsižvelgiant vien į Zodiako ženklą, o ne į konkretesnius gimimo duomenis (metai, mėnuo, diena, valanda, minutė, gimimo vieta). Jei asmeninio horoskopo informacija jus domina iš tiesų, tuomet kviečiu užsukti į www.vytautus.com ir palikti apie save duomenis skiltyje Kontaktai.

Panašūs straipsniai: